Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 1 of 6
  Bu ürün, kataloğumuza 21 Temmuz 2013, Pazar tarihinde eklendi.

  * Şirket Bilgileri
  [1]

  Price:  0.00TL

  BİZ KİMİZ ?,

  1990 yılında kurulan firmamız güzellik salonları ve estetik merkezlerinin ihtiyacı olan ürün ve cihazların ithalat ve satışını gerçekleştirmektedir.Satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini baz alan deneyimli kadrosu ve teknik destek , servis hizmetini Türkiye geneline sağlamaktadır.Müşteri odaklı çözümler sunabilmek ve projelerinizi hayata geçirmek için , teklif aşamasından başlayarak sizinle gerçekleştirebileceğimiz toplantı ve tüm çalışmaları kaliteyi ve ekonomiyi baz alarak büyükbir titizlikle gerçekleştirir.

  Önceliklerimizden biri karşınızda devamlı muhattap bulabilmeniz , yeniliklere hemen cevap verebilmemiz güçlü teknikservis ağımız ve bilgili kadrolarımızla sizlere yardım edebilmek bizim için vazgeçilmez konulardan biridir. İnternet sitelerimizden rahatlıkla ürünlerinizi inceleyebilir ve siparişlerinizi rahat ve çokdaha detaylı şekilde inceleyerek verebilirsiniz. .
  ŞİRKET SİTESİ İÇİN TIKLAYIN,

  Firmamızın bünyesinde bulunan teknik servisimiz sizlere tüm ürünler hakkında teknik destek vermektedir. Sizlerin çok daha hızla ve güvenilir bir şekilde teknik servis alabilmeniz için bizleri 0-535-8603535 nolu elefondan 11:00-20:00 arasında arayabilir tüm sorunlarınızı ilete bilirsiniz........

   
  • Mail: bilgi@laserbilgisayar.com
  • Msn: laserbilgisayar_2005@hotmail.com
  BANKA HESAP NUMARAMIZ (TL)
  GARANTİ BANKASI / İZMİR GÜZELYALI / 239 - 6658150 - GÖKHAN KALELİ IBAN: TR56 0006 2000 2390 0006 6581 50
  *******************************************************
  Daha Büyük Görüntüle
  Yorumları göster

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
KALICI MAKYAJ